კირჩხიბები ამ კვირაში მრავალი საკითხის წარმატებით მოგვარებას შეძლებენ საკუთარი ინტელექტის, ადამიანებთან ურთიერთობის უნარების და მომხიბვლელობისა წყალობით. ეს განსაკუთრებით ეხება მდედრობითი სქესის წარმომადგენლებს. ვარსკვლავები გირჩევენ, ყურადღება გაამახვილოთ იმ საკითხებზე, რამაც შეიძლება ახალი პერსპექტივები გაგიხსნათ საქმიანობაში. რეკომენდებულია მომსახურების სფეროს გაფართოება და გაყიდვებ ის ახალი ბაზრების ძიება. ძალიან კარგია სარეკლამო კამპანიების ჩაშვება. წარმატებული იქნება ხანგრძლივი მივლინებები და პროფესიული ცოდნის გაცვლა. ვარსკვლავები გირჩევენ, უფრო თამამად და აქტიურად დაამყაროთ კონტაქტი უცხოელ პარტნიორებთან და ბიზნესმენებთან. განვითარების შესანიშნავი სტიმული იქნება საერთაშორისო სამეცნიერო და ტექნიკურ გამოფენებში მონაწილეობა. ამ დღეებში შეძლებთ კვალიფიკაციის ამაღლებას და საქმიანი რეპუტაციის განმტკიცებას.