ამ კვირაში კუროებმა შეიძლება ჰქონდეთ ინტელექტუალური შესაძლებლობების ზრდა და რთული საკითხების მოულოდნელი და ორიგინალური გადაწყვეტილებების პოვნის უნარი. თქვენი ბიზნესის შესაძლებლობები გაიზრდება, თუ ახალ და საინტერესო ადამიანებს ჩართავთ თქვენს ეკონომიკური ინტერესების სფეროში. კარგი დროა ტრანსპორტის, კომუნიკაციის, ვაჭრობის და საკონსულტაციო სფეროებისთვის. შეგიძლიათ კოლეგების და კომპანიის აქციონერების მხარდაჭერის იმედი გქონდეთ. რეკომენდირებულია, რომ ყველა საკითხი პირადი კონტროლის ქვეშ იქონიოთ. მხოლოდ ძალისხმევის გაერთიანებით შეძლებთ საქმიანობაში სრული პოტენციალის გამოვლენას. კვირის ბოლოს, შეძლებთ იპოვოთ ფორმულა, რომელიც გააერთიანებს საქმიანი ადამიანების ინტერესებსა და ფინანსებს. ეს განსაკუთრებით აქტუალურია მათთვის, ვინც დიდ დროს უთმობს საზოგადოებრივ მუშაობას ან საწარმოს კორპორატიულ საკითხებს. ასევე, ეს კვირა საუკეთესო პერიოდია დიზაინ-პროექტების შემუშავებისთვის და სამომავლო ბიზნეს-გეგმის შედგენისთვის.