ამ კვირაში ტყუპებს კარიერული წინსვლის კარგი შანსები აქვთ. შეეცადეთ იაქტიუროთ, რათა ხელმძღვანელობამ დააფასოს თქვენი შრომა. შეიძლება დაგავალონ ძალიან საპასუხისმგებლო საქმის შესრულება, რისთვისაც უფრო მაღალ ანაზღაურებს მიიღებთ. შესაძლებელია, რომ მიიღოთ ბონუსი ან სხვა ჯილდოც. წარმატების მთავარი პირობაა თქვენი მიზნების თანმიმდევრულად და მეთოდურად მიღწევა. რეკომენდირებულია თავი შეიკავოთ ცვლილებებისა და ექსპერიმენტებისგან – მუშაობის ტრადიციული და გამოცდილი მეთოდები ყველაზე ეფექტური იქნება. ის ტყუპები, რომლებიც უმუშევრები არიან, შეძლებენ სასურველი სამუშაოს პოვნას. ნაყოფიერი პერიოდი ელის მათ, ვინც ხელმძღვანელ თანამდებობებს იკავებს ან კომპანიის დამფუძნებელია. ადამიანებთან ურთიერთობისას ტაქტისა და დიპლომატიის გამოჩენით შეძლებთ ბევრი პრობლემატური საკითხის გადაჭრას და მიიღებთ მნიშვნელოვან ინფორმაციაზე წვდომას. თქვენს მიერ მიღებული გადაწყვეტილებები იქნება სწორი, დაბალანსებული და დადებით ცვლილებებს მოიტანს კომპანიაში.