ზოდიაქოს "ბავშვები"
დღეს მოგიყვებით ნიშნებზე, რომლებიც შინაგანად არასდროს არ ბერდებიან და ყოვლთვის გამონახავენ დროს, მათში მცხოვრები ბავშვის გასაღვიძებლად  .
ვერძი : ვერძები არც არასდროს არ იზრდებიან , თითქოს პაუზდება ასაკი, მათი მოუთმენლობა მზრუნველობა სიყვარულის გამოხატვის უნარი, ეს ყველაფერი წლების განმავლობაში ისე სუფთად ინახება, რომ ძალიან გაგიჭირდებათ მისი ასაკის გამოცნობა, ნუ ხანდახან ფიზიკური შეხლა-შემოხლაც იზიდავთ ხოლმე გართობის კონტექსტით, მაგრამ ეპატიებათ, ისინი ხომ სულ ბავშვებად რჩებიან  .
ტყუპები: ტყუპი ყოველთვის მოიფიქრებს ხერხს და ძალიან მარტივად მოგიწამლავთ ნერვებს, მას არ შეუძლია იყოს მშვიდად, მუდმივად ცანცარის ხასიათზეა  და უნდა, რომ რაღაც გააფუჭოს, თუ რა თქმა უნდა გარშემო თხისრქა არ არის და არ დატუქსავს ამის გამო .
კირჩხიბი : რატომ კირჩხიბი  ?
იმიტომ რომ ამ ნიშნის წარმომადგენლები ძალიან ბუტია საზოგადოებას წარმოადგენენ,  ყველაფერი სწყინთ, ისიც კი ზედმეტად ხმამაღლა რომ სუნთქავთ.
ნუ რა თქმა უნდა სიამოვნებთ, როდესაც მათ შემორიგებას ცდილობთ და ყურადღების ცენტრში ექცევიან.
P.s. ძალიან ბევრს ტირიან.
რომელ ქალებს არ გაუმართლებთ სიყვარულში 2023-ში?