რაც უფრო მშვიდად და შეუმჩნევლად მოიქცევიან ლომები ამ კვირაში, მით უფრო ნაყოფიერად იმუშავებენ და საბოლოო შედეგებიც მეტად დამაკმაყოფილებელი იქნება. კარგი დროა კვლევითი სამუშაოების წარმოებისა და დეტალებზე ფოკუსირებისთვის. ბიზნესმენებს ამ პერიოდში შესაძლოა ძალიან გაუმართლოს ყველა საკითხში. შესაძლებელია საკადრო ცვლილებების განხორციელება, რაც გამოიწვევს მთელი მართვის სტრუქტურისა და ბიუჯეტის ხარჯების ოპტიმიზაციას. კარგი პერსპექტივები გაიხსნება სამთავრობო უწყებებთან თანამშრომლობისთვის, რის შემდეგაც, შესაძლებელი იქნება მიიღოთ მომგებიანი სახელმწიფო შეკვეთა. ასევე, შეგიძლიათ იპოვოთ დაფინანსების დამატებითი წყაროები ინვესტორების მოზიდვით ან ბანკში საკრედიტო ხაზის გახსნით. ნაყოფიერი კვირა ელით მმართველ პოზიციებზე მყოფ ლომებს. კვირის ბოლოს, რეკომენდირებულია სამუშაო პროცესში მეტი სიახლის შეტანა და ყველაფრის მოშორება, რაც მოძველდა და თავის ფუნქციას ვეღარ ასრულებს.