როგორი იქნება ახალი წელი კუროსთვის?
ფეისბუქზე გაზიარება
2019 წლის დასრულებამდე სულ უფრო ცოტა დრო რჩება, რაც ნიშნავს რომ თითოეულმა ჩვენგანმა ძველი საქმეები უნდა დაასრულოს, რათა ახალ წელს შეხვდეს სიახლეებით და არა ძველი პრობლემებით!
საინტერესოა, რა საქმეები აქვს დასასეულებელი და რა ელოდება 2020 წელს კუროს?
უხეში და გაუწონასწორებელი ხასიათის გამო კურომ, მიმდინარე წელს, არაერთ ნაცნობს მიაყენა შეურაცხყოფა და აწყენინა. და იმის გათვალისწინებით, რომ ამ ზოდიაქოს ნიშნის წარმომადგენლებს ურჩევნიათ ამ “სიმძიმეების” საკუთარ თავზე აღება, გასაკვირი არ არის, რომ ეს წყენები მათ გულზე მძიმე ტვირთად აწევთ.
კუროებო! ამიტომაც, სანამ ეს წელი კიდევ არ დასრულებულა, იფიქრეთ, იმ ადამიანებისთვის პატიების თხოვნაზე, რომლებსაც უნებლიეთ აწყენინეთ. ზოგადად, 2019 წლის დეკემბერს ყველაზე მეტად უხდება პატიების თხოვნები და პრობლემების მოგვარება.
2020 წელს მიხვდებით, რომ ყოველთვის არ ღირს გრძნობების დამალვა. უფრო მეტიც, ეს კუროს ბუნებისთვის შეუსაბამოა. უკვე ძალიან დიდი ხანია იტანჯებოდით საკუთარი რწმენის გამო და ამიტომ შეგნებულად თუ შეუგნებლად მალვდით თქვენს გრძნობებს ღმად გულაი. რეალურად მარტო სხვებს ესხმოდით თავს და ამით ცდილობდით დაცლას. აუცილებლად შეეცადეთ გამოამჟღავნოთ თქვენი რეალური გრძნობები, ნუ დამალავთ მას... წელს მაინც!